VIII SPORTSKI SUSRETI INSTITUTA

SIJARINSKA BANJA 2015

U periodu od 04. do 07. juna 2015. godine održani su Osmi sportski susreti instituta u Sijarinskoj Banji u organizaciji Sindikata nauke Srbije.  Na igrama je uzeo učešće i naš Institut u 17 disciplina – 7 muških, 7 ženskih i 3 mešovite.

Uprkos povredama nekolicine igrača i pored toga što je nastupio u oslabljenom sastavu, jer su izostali neki od standardnih učesnika, Institut je osvojio 23 medalje (jednu više nego prošle godine). Sa osvojenih 7 zlatnih, 7 srebrnih i 9 bronzanih medalja, u oštroj konkurenciji, naši takmičari su opet bili najuspešniji.

IMG_2802    20150605_104757

IMG_0054     20150606_221753_LLS

Timovi i pojedinci koji su osvojili medalje:

Zlatne medalje

1. Pupin (basket, žene)

 Ksenija Marković

Milica Mihajlović

Jelena Vasiljević

Suzana Despić

2. Pupin (basket, muškarci)

Goran Ferenc

Aleksandar Grujić

Miloš Zubac

Dragoslav Mijić

3. Dragan Dodoš (šah)

4. Radomir Pecarski  (stoni tenis, muškarci)

5. Radomir Pecarski i Rada Ristić    (stoni tenis, dubl)

6. Dragan Dodoš (pikado, dubl)

7. Miloš Zubac (pevanje)                            

Srebrne medalje

1. Pupin (fudbal, muškarci)

Dragoslav Mijić

Goran Ferenc

Aleksandar Grujić

Miloš Tatarević

Stefan Stojković

Bojan Šmidling

Miloš Zubac

Strahinja Stefanović

2. Bojan Šmidling i Ksenija Marković (pikado, dubl)

3. Bojan Šmidling (trčanje 100 m, muškarci)

4. Miloš Tatarević (pikado, muškarci)

5. Bojan Šmidling (plivanje, muškarci)

6. Dragan Dodoš (brzopotezni šah)

7. Stefan Stojković (pevanje)

Bronzane medalje

1. Pupin (odbojka, žene)

Marica Sertić

Jasna Radisavljević

Suzana Despić

Milica Mihajlović

Jelena Vasiljević

 Ksenija Marković

Tanja Pajić

Radmila Ristić

2. Pupin (odbojka, mešovito)

 Milica Mihajlović

Jelena Vasiljević

 Vukica Stefanović

 Marica Sertić

Goran Ferenc

 Aleksandar Grujić

Miloš Zubac

Dragoslav Mijić

3. Pupin (basket, muškarci)

Miloš Tatarević

Stefan Stojković

Aleksandar Zgarević

4. Marica Sertić (pikado, mešovito)

5. Jelena Vasiljević (plivanje, žene)

6. Stefan Stojković (trčanje 100 m, muškarci)

7. Mladen Vučinić (šah)                                

8. Jelena Vasiljević (plivanje, žene)

9. Radovan Stevanović (brzopotezni šah)               

Pored sportskog uspeha i velikog broja medalja, Institut se i ove godine trudio da bude vodeći u “fer pleju“ na sportskim takmičenjima i negovanju prijateljskih veza i druženju van terena.

Selektor reprezentacije IMP

Zoran Ivančajić,dipl.inž.